Akreditované obory KZ, a.s.

Brožura akreditovaných oborů KZ, a.s.

Seznam udělených akreditací pro celou KZ, a.s.

Akreditace KZ, a.s. dle zákona č. 67/2017 Sb. platné k 02.04.2024 pro lékaře zařazené do oboru od 1.7.2017


OBOR akreditace podle 67/2017 Sb.   OZ      UDĚLENÍ
od
       do       TYP
                 
Alergologie a klinická imunologie    Ústí n. L.   13.08.2019   13.08.2024   II
                 
Algeziologie    Ústí n.L.   05.05.2022   05.05.2027   NO
                 
Anesteziologie a IM   Ústí n. L.   02.03.2021   05.10.2026   II
od 2.3.2021    Teplice   02.03.2021   05.10.2026   I
    Děčín   02.03.2021   05.10.2026   I
    Most   02.03.2021   05.10.2026   I
    Chomutov   02.03.2021   05.10.2026   I
    Litoměřice   05.10.2021   05.10.2026   I
                 
Cévní chirurgie   Ústí n. L.   27.05.2021   27.05.2026   celý VP 
                 
Dermatovenerologie    Ústí n. L.   08.01.2021   08.01.2026   II
    Teplice    08.01.2021   08.01.2026   II
    Chomutov   08.01.2021   08.01.2026   III ambul.
                 
Dětská endokrinologie a diabetologie   Ústí n. L.    03.09.2021   03.09.2026   typ I NO
                 
Dětská chirurgie   Ústí n.L.   02.03.2021   02.03.2026   II
                 
Dětská kardiologie    Ústí n.L.   12.06.2021   12.06.2026   typ I NO
    Teplice   12.06.2021   12.06.2026   typ I NO
   
Dětská nefrologie   Ústí n.L.   21.05.2022   21.05.2027   typ I NO
                 
Dětská neurologie    Ustí n.L.   16.06.2023   16.16.2028    
                 
Dětská ORL   Ústí n.L.   19.08.2021   19.08.2026   typ I NO
                 
Endokrinologie a diabetologie   Ústí n.L.   18.08.2021   18.08.2026   I E      II D
    Most   18.08.2021   18.08.2026   I D
                 
Farmaceutická technologie   Ústí n.L.   19.08.2021   19.08.2026   celý VP 
    Děčín   19.08.2021   19.08.2026   celý VP 
    Teplice   19.08.2021   19.08.2026   celý VP 
                 
Gastroenterologie    Ústí n.L.   05.03.2021   05.03.2026   II
    Most   05.03.2021   05.03.2026   I
    Teplice   05.03.2021   05.03.2026   II
    Chomutov   05.03.2021   05.03.2026   I
    Děčín   12.06.2021   12.06.2026   I
    Litoměřice    29.11.2022   29.11.2027   I
                 
Geriatrie   Ústí n.L.   03.03.2021   03.03.2026   I
                 
Gynekologie a porodnictví   Ústí n. L.   24.06.2020   24.06.2025   I
    Teplice   24.06.2020   24.06.2025   I
    Děčín   24.06.2020   24.06.2025   I
    Most   24.06.2020   24.06.2025   I
    Chomutov   24.06.2020   24.06.2025   I
    Litoměřice   12.06.2021   12.06.2026   I
                 
Hematologie a TL   Ústí n.L.   19.08.2021   19.08.2026   II TL    I H
    Chomutov   19.08.2021   19.08.2026   I TL
                 
Hrudní chirurgie   Ústí n.L.   30.07.2023   30.07.2028   NO
                 
Chirurgie    Ústí n. L.   26.03.2021   26.03.2026   celý VP 
    Teplice   26.03.2021   26.03.2026   celý VP 
    Děčín   26.03.2021   26.03.2026   celý VP 
    Most   26.03.2021   26.03.2026   celý VP 
    Chomutov   26.03.2021   26.03.2026   celý VP 
    Litoměřice   12.06.2021   12.06.2026   celý VP 
                 
Infekční lékařství   Ústí n.L.   02.03.2021   02.03.2026   II
                 
Intervenční radiologie    Ústí n.L.   21.06.2023   21.06.2028   NO
                 
Intenzivní medicína   Ústí n.L.   24.02.2023   24.02.2028   NO
                 
Kardiologie   Ústí n. L.   10.10.2020   10.10.2026   celý VP
                 
Klinická biochemie   Ústí n.L.   02.03.2021   02.03.2026   I
                 
Klinická farmacie   Ústí n. L.   19.08.2021   19.08.2026   I
    Teplice   19.08.2021   19.08.2026   I
    Děčín   19.08.2021   19.08.2026   I
    Most   19.08.2021   19.08.2026   I
    Chomutov   19.08.2021   19.08.2026   I
                 
Klinická onkologie    Ústí n.L.   29.04.2022   29.04.2027   I
    Chomutov   29.04.2022   29.04.2027   I
                 
Klinická výživa a IMP   Ústí n.L.   17.05.2023   17.05.2028   NO
                 
Laboratorní a vyšetřovací metody    Ústí n. L.   05.03.2022   05.03.2027   celý VP 
                 
Lékařská genetika   Ústí n. L.   10.10.2020   10.10.2025   II
                 
Lékařská mikrobiologie   Ústí n. L.   02.03.2021   02.03.2026   celý VP
                 
Nefrologie   Ústí n. L.   27.05.2021   27.05.2026   celý VP 
    Děčín    27.05.2021   27.05.2026   celý VP 
    Teplice   12.06.2021   12.06.2026   celý VP 
                 
Nemocniční lékárenství    Ústí n. L.   16.04.2024   16.04.2029   NO
    Teplice   16.04.2024   16.04.2029   NO
    Děčín   16.04.2024   16.04.2029   NO
                 
Neonatologie   Ústí n. L.   20.08.2021   20.08.2026   typ II NO
                 
Neurochirurgie   Ústí n.L.   03.03.2021   03.03.2026   celý VP
                 
Neurologie    Ústí n. L.   21.05.2021   21.05.2026   II
    Teplice   21.05.2021   21.05.2026   II
    Děčín   21.05.2021   21.05.2026   I
    Most   21.05.2021   21.05.2026   I
    Chomutov   21.05.2021   21.05.2026   II
    Litoměřice    28.12.2021   28.12.2026   I
                 
Nukleární medicína   Ústí n. L.   27.05.2021   27.05.2026   celý VP 
    Chomutov   27.05.2021   27.05.2026   celý VP 
                 
Oftalmologie    Ústí n. L.   02.03.2021   02.03.2026   III
    Teplice   02.03.2021   02.03.2026   II
    Děčín   02.03.2021   02.03.2026   II
    Most   02.03.2021   02.03.2026   II
    Rumburk   23.02.2023   23.02.2028    
                 
Orální a mafilofaciální chirurgie   Ústí n.L.   28.06.2022   28.06.2027   celý VP
                 
Onkogynekologie   Ústí n.L.   18.08.2021   18.08.2026   typ I NO
                 
Onkourologie   Ústí n. L.    08.12.2022   08.12.2027   typ II NO
                 
Ortopedie a traumatologie poh. ústrojí   Ústí n. L.   10.09.2020   10.09.2025   II
    Teplice   10.09.2020   10.09.2025   I
    Most   10.09.2020   10.09.2025   I
    Chomutov   10.09.2020   04.05.2028   I
    Litoměřice   28.12.2021   28.12.2026   I
                 
Otorinolaryngologie   Ústí n.L.   03.03.2021   03.03.2026   II
    Most   03.03.2021   03.03.2026   I
    Děčín   03.03.2021   03.03.2026   I
    Litoměřice    27.09.2022   27.09.2027   I
                 
Patologie   Ústí n. L.   13.10.2020   13.10.2025   II
    Most   13.10.2020   13.10.2025   II
                 
Pediatrie   Ústí n. L.   06.10.2020   06.10.2025   II
    Teplice   06.10.2020   06.10.2025   I
    Děčín   06.10.2020   06.10.2025   I
    Most   06.10.2020   06.10.2025   II
    Chomutov   06.10.2020   06.10.2025   I
    Litoměřice   03.09.2021   03.09.2026   I
                 
Paliativní medicína   Ústí n. L.   29.03.2023   29.03.2028   NO
                 
Pneumologie a ftizeologie   Ústí n. L.   21.08.2020   21.08.2025   III
    Most   21.08.2020   21.08.2025   II
                 
Praktické lékárenství    Ústí n. L.   12.06.2021   12.06.2026   celý VP
    Teplice   12.06.2021   12.06.2026   celý VP
    Děčín   12.06.2021   12.06.2026   celý VP
    Most   12.06.2021   12.06.2026   celý VP
    Chomutov   12.06.2021   12.06.2026   celý VP
                 
Psychiatrie   Ústí n. L.    08.01.2021   08.01.2026   II
    Most   02.03.2021   02.03.2026   I
                 
Radiační onkologie   Ústí n. L.   26.05.2021   26.05.2026   celý VP 
    Chomutov   26.05.2021   26.05.2026   celý VP 
                 
Radiologie  zobrazovací metody    Ústí n. L.   26.03.2021   26.03.2026   III
    Teplice   26.03.2021   26.03.2026   II
    Děčín   26.03.2021   26.03.2026   II
    Most   26.03.2021   26.03.2026   II
    Chomutov   26.03.2021   26.03.2026   II
    Litoměřice   27.10.2021   27.10.2026   II
                 
Rehabilitace a fyzikální medicína    Ústí n. L.    08.01.2021   08.01.2026   II
    Teplice   08.01.2021   08.01.2026   I
    Děčín   08.01.2021   08.01.2026   I
    Chomutov    08.01.2021   08.01.2026   I
    Litoměřice    28.12.2021   28.12.2026   I
                 
Revmatologie   Ústí n. L.   03.04.2019   11.11.2028   ambulance
                 
Sexuologie   Ústí n. L.   30.03.2023   30.03.2028   NO typ I
                 
Soudní lékařství   Ústí n. L.   27.05.2021   27.05.2026   celý VP 
                 
Spondylochirurgie   Ústí n.L.   24.02.2023   24.02.2028   NO 
                 
Tělovýchovné lékařství   Ústí n.L.   05.05.2022   05.05.2027   NO
                 
Urologie   Ústí n. L.   03.03.2021   03.03.2026   II
    Teplice   03.03.2021   03.03.2026   I
    Most   03.03.2021   03.03.2026   I
    Litoměřice   28.12.2021   28.12.2026   I
                 
Urgentní medicína    Ústí n.L.   09.03.2021   09.03.2026   I+II
                 
                 
Urogynekologie   Chomutov   19.08.2021   19.08.2026   typ I NO
    Děčín   05.05.2022   05.05.2027   NO
                 
                 
Úrazová chirurgie   Ústí n. L.   03.09.2021   03.09.2026   typ II  NO
    Děčín   20.09.2021   20.09.2026   typ I NO
    Most   20.09.2021   20.09.2026   typ I NO
                 
Vnitřní lékařství   Ústí n. L.   18.12.2020   18.12.2025   celý VP
    Teplice   18.12.2020   18.12.2025   celý VP
    Děčín   18.12.2020   18.12.2025   celý VP
    Most   18.12.2020   18.12.2025   celý VP
    Chomutov   18.12.2020   18.12.2025   celý VP
    Litoměřice   12.06.2021   12.06.2026   celý VP
                 
Všeobecné praktické lékařství   Ústí n. L.   05.09.2018   10.05.2028   celý VP
    Litoměřice   07.09.2021   07.09.2026   celý VP 
                 
                 

Celý VP – Celý vzdělávací program

I  / II  / III – určení typu pracoviště

NO - Nástavbový obor


V souvislosti s nabytím účinnosti zákona č. 67/2017 Sb., kterým se mění zákon č. 95/2004 Sb., o podmínkách získávání a uznávání odborné způsobilosti a specializované způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání lékaře, zubního lékaře a farmaceuta, ve znění pozdějších předpisů, může akreditované zařízení i po dni nabytí účinnosti tohoto zákona uskutečňovat vzdělávání (tj. po 1. 7. 2017)

vytvořil: Mgr. Ludmila Šubrtová


Seznam udělených akreditací pro celou KZ, a.s.

Akreditace dle zákona č. 95/2004 Sb., platné pro lékaře zařazené do oboru do 30. 6. 2017


Obor  Pracoviště Typ  Platnost do 2024
             
AIM, ARO    Masarykova nemocnice    II   6.1.2023
AIM, ARO    Nemocnice Teplice   I   6.1.2023
AIM, ARO    Nemocnice Děčín   I   6.1.2023
AIM, ARO    Nemocnice Chomutov   I   6.1.2023
AIM, ARO    Nemocnice Most   I   6.1.2023
Cévní chirurgie   Masarykova nemocnice     AL   30.11.2025
Dermatovenerologie   Masarykova nemocnice    II   25.5.2023
Dermatovenerologie   Nemocnice Teplice   I   23.2.2023
Dermatovenerologie   Nemocnice Chomutov   III ambulance   24.5.2024
Dětská chirurgie   Masarykova nemocnice    II   10.5.2025
Dětská ORL    Masarykova nemocnice    I CK    16.2.2023
Dětská kardiologie   Nemocnice Teplice   I CK    23.2.2023
Dětská kardiologie   Masarykova nemocnice   I CK    12.11.2020
Dětské lékařství   Masarykova nemocnice    II   8.12.2022
Dětské lékařství   Nemocnice Teplice   I   8.12.2022
Dětské lékařství   Nemocnice Chomutov   I   8.12.2022
Dětské lékařství   Nemocnice Děčín   I   15.6.2024
Dětské lékařství   Nemocnice Most   II   8.12.2022
Diabetologie a endokrinologie    Masarykova nemocnice    D II   19.10.2020
Diabetologie   Nemocnice Most   D I   11.8.2025
a endokrinologie             
Diabetologie   Nemocnice Teplice   DE I   31.8.2020
a endokrinologie             
Foniatrie   Masarykova nemocnice   CK   12.1.2021
Gastroenterologie   Masarykova nemocnice    II   16.2.2024
Gastroenterologie   Nemocnice Most   I   13.4.2019
Gastroenterologie   Nemocnice Teplice   I   16.2.2024
Geriatrie    Masarykova nemocnice    I   2.5.2024
Gynekologie a porodnictví    Masarykova nemocnice    II   6.5.2023
Gynekologie a porodnictví    Nemocnice Teplice   I   6.5.2023
Gynekologie a porodnictví    Nemocnice Chomutov   I   10.12.2024
Gynekologie a porodnictví       Nemocnice Most   I   6.5.2023
Gynekologie a porodnictví    Nemocnice Děčín   I   27.1.2024
Hematologie a TL   Masarykova nemocnice    I hematologie    12.11.2022
Hematologie a TL   Masarykova nemocnice    II TL       12.11.2022
Hematologie a TL   Nemocnice Chomutov   I   20.1.2018
Hematologie a TL   Nemocnice Chomutov      I TL    20.1.2018
Hematologie a TL   Nemocnice Děčín   I TL    15.1.2025
Hrudní chirurgie   Masarykova nemocnice    I CK    17.2.2021
Chirurgie   Masarykova nemocnice    II   5.11.2023
Chirurgie   Nemocnice Teplice   II   28.12.2025
Chirurgie   Nemocnice Děčín   II   5.1.2023
Chirurgie   Nemocnice Chomutov   II   14.10.2024
Chirurgie   Nemocnice Most   II   26.4.2019
Intenzivní medicína - ZO   Masarykova nemocnice   II   14.11.2016
Infekční lékařství   Masarykova nemocnice    II   17.2.2024
Intervenční radiologie    Masarykova nemocnice    BT CK    6.12.2017
Kardiologie   Masarykova nemocnice    BT   22.12.2024
Klinická biochemie   Masarykova nemocnice    I   22.12.2024
Klinická onkologie   Masarykova nemocnice    I   8.6.2018
Klinická onkologie   Nemocnice Chomutov   I   13.4.2018
Klinická výživa a metabol. IP   Masarykova nemocnice   CK   10.3.2018
Lékařská genetika   Masarykova nemocnice    II   31.3.2023
Lékařská mikrobiologie   Masarykova nemocnice    A,B,V   9.4.2023
Maxilofaciální chirurgie   Masarykova nemocnice    BT   17.7.2018
Nefrologie   Masarykova nemocnice    I   1.7.2025
Nefrologie   Nemocnice Děčín   I   1.7.2025
Neonatologie    Masarykova nemocnice    BT CK    4.1.2022
Neonatologie    Nemocnice Most   BT CK    4.1.2022
Neurochirurgie   Masarykova nemocnice    BT   16.2.2027
Neurologie   Nemocnice Teplice   II   23.3.2023
Neurologie   Nemocnice Děčín   I   18.9.2023
Neurologie   Nemocnice Chomutov   II   6.11.2022
Neurologie   Nemocnice Most   I   23.3.2023
Neurologie   Masarykova nemocnice    II   23.3.2023
Nukleární medicína   Masarykova nemocnice    I   27.11.2023
Nukleární medicína   Nemocnice Chomutov   I   17.5.2021
Oftalmologie   Masarykova nemocnice    III   12.5.2025
Oftalmologie   Nemocnice Most    II   12.5.2025
Oftalmologie   Nemocnice Děčín   II   12.5.2025
Oftalmologie   Nemocnice Teplice   II   12.5.2025
Onkogynekologie    Masarykova nemocnice    I CK    12.1.2020
Onkochirurgie    Nemocnice Děčín   I CK    3.11.2021
Onkochirurgie    Masarykova nemocnice    II CK    7.4.2021
Onkourologie   Masarykova nemocnice    CK   22.2.2022
Orální  a maxilochirurgie   Masarykova nemocnice    BT   15.7.2025
Otorinolaryngologie   Masarykova nemocnice    II   15.4.2024
Otorinolaryngologie   Nemocnice Most    I   10.12.2020
Otorinolaryngologie   Nemocnice Děčín   I   28.2.2025
Ortopedie   Masarykova nemocnice    II   29.12.2025
Ortopedie   Nemocnice Most    I   12.12.2025
Ortopedie   Nemocnice Chomutov   I   20.12.2020
Ortopedie   Nemocnice Teplice   I   11.12.2022
Ortopedická protetika   Masarykova nemocnice    CK   18.8.2021
Patologie    Masarykova nemocnice    I   24.9.2022
Patologie    Nemocnice Most    I   17.12.2020
Patologie    Nemocnice Děčín   I   4.2.2023
Pneumologie a ftizeologie   Masarykova nemocnice    III   22.4.2021
Pneumologie a ftizeologie   Nemocnice Most    II   22.4.2021
Psychiatrie   Masarykova nemocnice    BT   20.1.2023
Psychiatrie   Nemocnice Most    BT   20.1.2023
Revmatologie   Masarykova nemocnice   Ambulance    12.2.2023
Radiační onkologie   Masarykova nemocnice        14.6.2024
Radiační onkologie   Nemocnice Chomutov       2.5.2025
Radiologie a zobraz. metody   Masarykova nemocnice    BT   3.6.2023
Radiologie a zobraz. metody   Nemocnice Most    BT   31.10.2020
Radiologie a zobraz. metody   Nemocnice Chomutov   BT   31.10.2020
Radiologie a zobraz. metody   Nemocnice Teplice   BT   19.8.2024
Radiologie a zobraz. metody   Nemocnice Děčín   BT   13.7.2025
RHC    Masarykova nemocnice    II   1.8.2022
RHC    Nemocnice Chomutov   I   4.1.2025
RHC    Nemocnice Teplice   I   12.7.2019
Sexuologie    Masarykova nemocnice    I CK    6.3.2019
Soudní lékařství   Masarykova nemocnice    II   27.10.2022
Sexuologie    Masarykova nemocnice   CK   6.3.2019
Spondylochirurgie   Masarykova nemocnice   CK   23.2.2022
Traumatologie   Masarykova nemocnice    II   17.12.2024
Traumatologie   Nemocnice Teplice   I   17.12.2024
Traumatologie   Nemocnice Děčín   I   1.3.2026
Traumatologie   Nemocnice Most   I   24.5.2025
Urgentní medicína    Masarykova nemocnice    ZO   23.2.2025
Urgentní medicína    Masarykova nemocnice    BT CK    30.3.2017
Urologie   Masarykova nemocnice    II   16.3.2025
Urologie    Nemocnice Teplice   I   27.1.2022
Urologie   Nemocnice Most   I   17.7.2021
Urogynekologie   Nemocnice Chomutov   I CK    15.12.2018
Vaskulární inter radiologie   Masarykova nemocnice   CK   21.6.2021
Vnitřní lékařství   Masarykova nemocnice    II   17.12.2023
Vnitřní lékařství   Nemocnice Teplice   II   21.12.2023
Vnitřní lékařství   Nemocnice Děčín   II   17.12.2023
Vnitřní lékařství   Nemocnice Chomutov   II   17.2.2025
Vnitřní lékařství   Nemocnice Most   II   17.12.2023
VPL   Masarykova nemocnice   BT   20.5.2019
Nemocniční lékárenství   Masarykova nemocnice       7.11.2020
Nemocniční lékárenství   Nemocnice Děčín       25.2.2021
Veřejné lékárenství   Masarykova nemocnice       24.3.2021
Prevence užívání NL   Masarykova nemocnice       17.8.2021
Základy etiky a komunikace    Masarykova nemocnice       17.8.2021


CK – certifikovaný kurz (nástavba) 

BT – bez určení typu

AL – ambulantní i lůžková péče

ZO – základní obor


V souvislosti s nabytím účinnosti zákona č. 67/2017 Sb., kterým se mění zákon č. 95/2004 Sb., o podmínkách získávání a uznávání odborné způsobilosti a specializované způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání lékaře, zubního lékaře a farmaceuta, ve znění pozdějších předpisů, může akreditované zařízení i po dni nabytí účinnosti tohoto zákona uskutečňovat vzdělávání (tj. po 1. 7. 2017)

a) ve vzdělávacím programu, k němuž mu byla podle § 17 zákona č. 95/2004 Sb., ve znění účinném přede dnem nabytí účinnosti tohoto zákona, udělena akreditace, nejdéle však po dobu 7 let ode dne nabytí účinnosti tohoto zákona,

b) v základním oboru ve vzdělávacím programu, k němuž mu byla podle § 17 zákona č. 95/2004 Sb., ve znění účinném přede dnem nabytí účinnosti tohoto zákona, udělena akreditace, i když lhůta pro udělení akreditace uplynula, nejdéle však po dobu 10 let ode dne nabytí účinnosti tohoto zákona, pokud po celou dobu uskutečňování vzdělávání ve vzdělávacím programu budou splněny všechny podmínky, za nichž byla akreditace k tomuto programu udělena, a to pro účastníky specializačního vzdělávání, kteří budou do vzdělávacího programu zařazeni nejpozději přede dnem nabytí účinnosti tohoto zákona.




vytvořil: Mgr. Ludmila Šubrtová

25.9.2019

Akreditovaná pracoviště Krajské zdravotní a.s.

V níže uvedeném souboru jsou uvedena všechna akreditovaná pracoviště v Krajské zdravotní a.s., včetně data jejich expirace.
Obory akreditací, které mají starší, než aktuální datum expirace, jsou platné dle zák. č. 67/2017 Sb.

vytvořil: Mgr. Ludmila Šubrtová

Akreditované kmeny a specializace

Akreditované vzdělávací programy MZ ČR

Akreditovaný kvalifikační kurz Sanitář: 

plánované termíny v Ústí n. L.:

  05.09.2024 - 09.01.2025 (čtvrtky) 

                         

    přihlášky + informace:

    paní Nápravníková Eva, tel.: 477 114 120, e-mail: eva.napravnikova@kzcr.eu  

    

Od 01.02.2020 nově AKK "Sanitář" v KZ, a.s. - Nemocnici Most, o.z.

plánované termíny v Mostě:

  08.03.2024 - 31.05.2024 (pátky)

  06.09.2024 - 29.11.2024 (pátky)


       přihlášky + informace:

       Mgr. Petra Králová, tel.: 478032403, e-mail: petra.kralova@kzcr.eu


Prosím, čekejte